HAKKIMIZDA

Gelişen teknoloji ve yapı sektöründe ortaya çıkan yenilikleri yakından takip eden Mavi Mozaik son zamanlarda yeni yapılar yaygın bir şekilde kullanılan teras kapama sistemleri konusunda üretim ve montaj seçenekleri ile birçok semt ve ilde hizmet vermeye başlamıştır. Özellikle mevsimsel değişmeler sonrası teraslarınızında nasıl yararlanacağınızı düşünürken internet üzerinden ürünlerin özellikleri ve tasarımları hakkında bilgi sahip olmak isteyebilirsiniz. Mavi Mozaik sağlam ve her mevsim dayanıklı olarak kullanabileceğiniz teras kapatma sistemleri konusunda uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile teras denilince ilk firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Misyonumuz

Sağlam ve Dayanıklı ahşap malzemeler özellikler kış aylarında sıcak bir ortam imkanı sunarken yazın ise serin bir ortamda zaman geçirmenizi sağlar. Yapı malzemeleri konusunda yenilikleri takip ederek teraslarınızı en iyi şekilde kullanmanızı ve kış aylarında nasıl yakıt tasarrufu sağlayacığınızı öğrenin.

Vizyonumuz

Sektörde kullanılan malzemelerin kalitesi özellikler fiyatların farklılık göstermesine neden olabilir. Her zaman müşterilerimizin hayal ettiği şekilde üreterek montaj ve verim alabilmenizi hedeflemektedir. Çevresel faktörlerden etkilenmeyen ve ortamın daha verimli olmasını hedeflemekteyiz.

Yapı Malzemeleri

Teras Kapama Avantajları

1

Kış aylarında soğuk havanın en çok barındığı teras alanlarını kapatarak hem yakıt, hem ekonomik yönden tasarruf sağlayabilirsiniz.

2

Kış aylarında artan yağışlar sonrası zemin ve boyaya birikintilerin zarar vermesini engellemenize yardımcı olur.

3

Manzara kaybı oluşturmadan Damperli cam sistemleri sayesinde mevsimsel olarak açılabilir ve kapatılabilir.

FİYAT TEKLİFİ ALIN

Akordiyon kapılar Teras Kapama